Події
Фіскальна служба розкриває і фотографує всі посилки на «Новій пошті»

Компанія експрес-доставки «Нова пошта» заявляє, що через втручання працівників внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби в роботу сектору митного оформлення міжнародних експрес-відправлень у сортувальній станції компанії відбувається затримка поставок клієнтам і, відповідно, накладення штрафних санкцій з боку інших державних органів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Уже 5-й день працівники внутрішньої безпеки ДФС втручаються в роботу сектору митного оформлення міжнародних експрес-відправлень у нашій сортувальній станції, куди надходять посилки з міжнародних напрямків. Не надавши жодних пояснень, вони оглядають усі без винятку посилки, несанкціоновано фотографують і знімають на відео прийом посилок з авіа- і навіть автомобільних рейсів і заважають їх обробці, створюючи штучні перешкоди. При цьому якихось порушень, які б давали підстави для такого поглибленої уваги, не виявлено», — зазначається в повідомленні.

Реклама

В «Новій пошті» підкреслюють, що необґрунтоване втручання в роботу компанії з боку ДФС призводить до затримки поставок клієнтам і до накладення штрафних санкцій з боку інших державних органів.

«ДФС має право зробити перевірку, однак зараз перешкоджання роботі нашого митного пункту відбувається всупереч чинному законодавству», — зазначають у компанії.

За даними «Нової пошти», у січні-квітні 2017 року «Нова пошта Інтернешнл», що входить у групу компаній «Нова пошта», доставила в Україну більш як 2,2 млн міжнародних відправлень, при цьому в держбюджет було сплачено майже 1 млн гривень податків за декларуванням товарів фізосіб.

Також читають: Власників авто з єврономерами хочуть змусити платити 2 євро на день

«З огляду на кілька інформаційних атак на «Нову пошту Інтернешнл» з боку зацікавлених осіб/компаній, ми робимо висновок, що ці акції сплановані й спрямовані на те, щоб дискредитувати компанію. Про мету дискредитації ми можемо тільки догадуватися», — зазначається в повідомленні.

«Нова пошта» наголошує, що в компанії очікують припинення неправомірних дій з боку внутрішньої безпеки ДФС, і в противному випадку планують звернутися в суд.

Як повідомляли Українські Новини, у грудні 2016 «Нова пошта» спільно з найбільшим китайським логістичним оператором SF Express запустила послугу доставки посилок з китайських інтернет-магазинів.

В 2016 «Нова пошта» збільшила кількість оброблених відправлень на 17,6% до 110 млн.

«Нова пошта» — оператор на ринку експрес-доставки поштових відправлень по Україні, створений в 2001 році.

Поштові відділення компанії розташовані в містах і селищах по всій країні, а великі вантажні відділення — у промислових зонах обласних центрів.

Джерело.

Реклама

Реклама