Цікаво
Facebook розширює функцію «знайти безкоштовний Wi-Fi» у всіх країнах

У компанії відзначили, що ця функція виявилася корисною не тільки для мандрівників, а й для тих областей, де «погано працює інтернет через мобільний зв’язок»

Соцмережа Facebook заявила, що розширює функцію «знайти безкоштовний Wi-Fi» у всіх країнах. Про це повідомляється на сайті компанії.
Інструмент стане доступний користувачам додатку Facebook на iPhone і Android. Для того, щоб заклад потрапив у список точок, пропонованих соціальною мережею, власник повинен вказати на своїй сторінці в соціальній мережі, що у них є безкоштовний Wi-Fi, йдеться в повідомленні.

Також читають: Де з’являться перші магазини H&M в Україні: компанія назвала можливі варіанти

Реклама

Щоб знайти гарячі точки Wi-Fi, відкрийте додаток Facebook, перейдіть на вкладку «Ще» і потім «Знайти Wi-Fi». Натиснувши «Знайти Wi-Fi, ви зможете переглянути найближчі доступні «хотспоти» на карті і дізнатися більше про заклади, які надають безкоштовний інтернет, пояснили в заяві.

Раніше цей інструмент був доступний лише в деяких країнах. У компанії відзначили, що ця функція виявилася корисною не тільки для мандрівників, а й для тих областей, де «погано працює інтернет через мобільний зв’язок».

Джерело.

Реклама

Реклама