Політика
Екс-радник Трампа зізнався, що брав гроші з Росії, – ЗМІ
Білий дім оприлюднив декларацію, в якій вказано, що в 2015 році Майкл Флінн, колишній радник чинного президента США Дональда Трампа з національної безпеки, отримував гроші від російських компаній.

Про це пише The Washington Post.

Зазначається, що у першому варіанті документу за 11 лютого Флінн приховав ці платежі.

Щоправда вже в другому (31 березня) екс-радник Трампа вказав, що отримував гонорари за виступи на заходах, які було організовано російським пропагандистським телеканалом Russia Today, американською дочірньою компанією «Лабораторії Касперського» та американською компанією, яка пов’язана з вантажним перевізником «Волга-Днепр».

Реклама

Зауважимо, відповідно до першої декларації, яку було подано перед його відставкою, Флінн отримував гонорари через бюро ораторів, але не уточнив імена організацій, які платили йому як доповідачу.

Також читають: 57 млн Гонтаревої та 10 годинників Гройсмана — декларації чиновників

Крім того, в документах не вказано, скільки саме отримав американець за співпрацю з російськими компаніями, однак у розділі «джерела доходу» фігурує сума, яка перевищує 5 тисяч доларів у рік.

Загалом за минулий рік Флінн заробив як мінімум 1,3 мільйона доларів, в тому числі понад 827 тисяч «зелених» через свою консалтингову фірму Flynn Intel Group.

Джерело.

Реклама

Реклама