Події
Джамалі заборонили йти на червону доріжку Євробачення в Києві
Переможниці міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2016 Джамалі заборонили виходити на червону доріжку Євробачення

Про це повідомив сьогодні PR-директор Джамали Денис Козловський на своїй сторінці в Facebook

«Такий регламент нашого конкурсу», — пояснив режисер червоної доріжки в Україні. Ми дуже поважаємо правила, тому послухалися і не пішли», — повідомив він.

Крім того, за словами Козловського, співачці запропонували полетіти на церемонію відкриття на вертольоті, не маючи дозволу на польоти.

Реклама

«У ніч перед відкриттям пролунав дзвінок з одного агентства, яке, мабуть, освоює бюджет Євробачення, і нам запропонували полетіти на церемонію відкриття на вертольоті. На питання «Навіщо нам летіти на вертольоті?» була відповідь, що так потрібно для іміджу України», — пояснив він.

«Звичайно, на церемонію ми поїхали на машині. 20 хвилин нас не пускали — кордони поліції, Нацгвардії, УДО охороняли вхід від Джамали, дивилися на нас, вибачалися, але пропустити не могли. Не було ні плану проїзду, ні регламенту, ні протоколу, простої інструкції… нічого. Можете уявити собі, що було б з вертольотом», — зазначив PR-директор співачки.

Коли команда Джамали потрапила всередину КВЦ «Парковий», ні бейдж продюсера, ні бейдж Джамали на вхідних турнікетах не працювали.

Також читають: З 8 травня техніка повинна продаватися через касовий апарат

Джерело.

Реклама

Реклама