Події
Джамала погодилась на спільне селфі із скандальним пранкером Седюком: фото

Співачка Джамала зробила спільне фото із Віталієм Седюком, який oгoлив свої сiдницi під час виступу співачки на головній сцені Євробачення-2017.

На церемонії вручення премії Elle Style Awards Віталій Седюк зробив спільне фото з Джамалою, яке й опублікував в Instagram. Хоча, як стверджує сам Седюк, швидше за все, зірка не впізнала скандального пранкера, бо він був у штанях та окулярах.

«Із моєю найліпшою подругою та спорідненою душею», – йдеться у підписі до фото.

Реклама

«Я прийшов на захід, аби поїсти та випити. На вході до павільйону я побачив Джамалу, і одразу ж одягнув окуляри, щоб вона мене не впізнала. А вже всередині, коли Джамала робила з усіма селфі, вона підійшла до моєї камери, і ми сфотографувалися. Вона вирішила, що я фанат», – розказав Седюк журналістам.

За гoлi сiдницi у прямому ефірі «Євробачення-2017» прокурор просив пoкaрання для пранкера Віталія Седюка у вигляді громадських робіт. Однак суд вирішив інакше – Сюдюку призначили штраф у 500 неоподаткованих мінімумів (8 500 гривень). Під час слухання справи пранкер публічно попросив пробачення у Джамали, попри те, що зірка наголошувала – на пранкера вона не ображається, а претензії має лише до охорони та організаторів.

With my best friend and soulmate @jamalajaaa ❤️❤️❤️ #twopuppies #ellestyleawards #🐈🐈

Публикация от Vitalii Sediuk (@vitaliisediuk)

Реклама

Реклама