Події
ДTП із Димінським: з’явилося відео з бізнесменом на місці cмeртeльнoї аварії

У ЗМІ опублікували відео перших хвилин після резонансної ДTП на Львівщині за участю автомобіля власника футбольного клубу «Карпати», співвласника телеканалу ZIK Петра Димінського.

Ролик виявився в розпорядженні ZАXID.net.

Зазначається, що запис зробили очевидці аварії. На відео видно джип Lexus з кортежу Димінського, в якому їздить його охорона. Також на місці події видно сивого чоловіка в білій сорочці, який дуже схожий на 62-річного Петра Димінського.

Реклама

Згодом чоловік у білій сорочці сів у джип Lexus, який був у кортежі разом із Mercedes S 65 AMG, який і зіткнувся з Opel Astra.

Однак у поліції заявили, що слідчі не зафіксували Димінського на місці аварії.

«Наразі ми не можемо сказати, чи має якісь ушкодження Петро Димінський, оскільки слідчі його не зафіксували на місці події. Офіційних свідчень присутності бізнесмена нема, відтак ми не маємо наразі підстав, щоб проводити його огляд», — розповіла представниця прес-служби поліції Львівської області Іванна Кутнів.

Нагадаємо, 18 серпня, під Львовом, автомобіль Димінського зіткнувся з машиною 31-річної Наталії Тріли. У результаті ДTП дівчина зaгинyла на місці. За словами її брата Степана Мацевка, за кермом сидів сам Димінський і саме він порушив правила дорожнього руху, зробивши обгін в недозволеному місці.

У свою чергу охоронець бізнесмена повідомив, що за кермом перебував саме він, а не Димінський.

Також читають: У Гданську троє поляків жорстоко побили українця через нацioнальнiсть

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post