Цікаво
Дружина нардепа поділилась найкумеднішим фейком про чоловіка

Дружина народного депутата від «Самопомочі» Єгора Соболєва телеведуча Марічка Падалко розповіла, яка новина стала лідером у її особистому рейтингу фейків про чоловіка. Про це Падалко написала у своєму Facebook.

Вона поділилась посиланням на новину, у якій йдеться про те, що нібито Єгор Соболєв писав їй повідомлення, що хоче відставки президента.

Падалко розповіла, що це насправді вона написала повідомлення чоловікові про подробиці Дня Сім’ї, який відбувався у школі їхніх дітей.

Реклама

Як пояснила вона, це день, коли всі предмети в школі викладають батьки, або розповідають дітям про щось цікаве.

«Так ось один з Татусів у Мані провів дуже цікавий, з її слів, урок про інформацію, її джерела і так далі. Але що було в кінці, я дізналася тільки сьогодні. Тато-вчитель попросив дітей записати на камеру, про що вони мріють, для історії. Маша захотіла першою: «Хочу, щоб в країні змінився президент. І щоб закінчилася війна»,
– написала Падалко.

Також читають: Чоловік врятував дружину у момент її стрибка з багатоповерхівки

А після їхньої доньки це почали повторювати вже й інші діти.

«Найкумедніше в цій історії те, що Тато, який проводив цей урок, працює в прес-службі Адміністрації Президента. Підозрюю, що оператор теж був з Банкової. Звісно, ми, батьки, це не обговорювали, в нас в країні свобода слова і думок, тим більше в дітей. Звісно, коли я вийшла зі школи, мені кортіло Єгору про це написати. Так і народилася «новина», – пояснила Марічка Падалко.

Джерело.

Реклама

Реклама