Події
Дні пам’яті Героїв Небесної сотні: розклад подій у Києві

Директор державного закладу «Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні — музей «Революції гідності» Ігор Пошивайло анонсував проведення заходів в пам’ять Небесної сотні в Києві з 18 по 20 лютого. Про це він повідомив на брифінгу, передають Українські Новини.

«Саме до цих днів ми анонсуємо цілу низку заходів спільно з нашими партнерами, зокрема Українським домом», — сказав Пошивайло.

За його словами, в Українському домі 18 лютого о 12:00 відкриється виставка робіт 42 фотокореспондентів, доповнена експонатами музею «Революції гідності».

Реклама

О 13:00 того ж дня відбудеться презентація нового видання збірки поезії поетеси Тетяни Тимошенко.

19 лютого о 15:00 відбудеться прем’єра вистави «Ми — Майдан», сюжет якої заснований на спогадах учасників «Революції гідності», у виконанні муніципального театру «Колесо».

20 лютого о 10:00 на алеї Небесної сотні відбудеться панахида, в 17:00 заплановано проведення акції «Запали свічку пам’яті».

Пошивайло додав, що в ці дні будуть проводитися безкоштовні екскурсійні тури місцями «Революції гідності».

За його словами, у ці дні також буде проводитися виставка «Відважні наші герої» в правій галереї торгового центру «Глобус». Виставку можна відвідати до 21 лютого.

Також читають: Поліція прокоментувала стрілянину людей у камуфляжі у Харкові (фото,відео)

Також 18-20 лютого відбудеться «Триденна пелюсткова ходу», про це йдеться на сторінці заходу в Facebook.

«У суботу та неділю о 16:00 збираємось біля стели, в понеділок о 19:00. Буде вільний мікрофон, театральна постановка, яка символізує події на Майдані, в Україні та у всьому світі. Після чого буде хода, під час якої ми обійдемо місця боротьби і посиплемо пелюстками квітів там, де проливалася кров Героїв», — сказано в повідомленні.

Ще 18 лютого о 19:00 відбудеться концерт-вистава «Я — Романтика» з участю хору Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Спектакль присвячений пам’яті жертв трагічних подій в Україні. Виставу проведуть в артистичній вітальні Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

19 лютого в Українському домі о 16:30 відбудеться дискусія і спогади «Зріз пам’яті про події Революції Гідності.

Джерело.

Реклама

Реклама