Політика
Для зручного перетину кордону Держприкордонслужба запропонувала користуватися Кордон online

Набув чинності безвізовий режим між Україною і Європою. Перші мандрівники вже перетнули кордони європейських країн. Держприкордонслужба України запропонувала мандрівникам, незважаючи на очікуване збільшення потоку перетинаючих кордон в межах 10%, все ж користуватися сайтом Кордон online.

Особливо зручною вона виявиться подорожуючим на автомобілях: там є послуга камер спостереження за пересуванням, де можна побачити кількість перетинаючих кордон і вибрати для себе оптимальний варіант.

Також читають: У безвізі відмовили першому українцю: відомі деталі

Реклама

Як відомо, всі громадяни України, які мають біометричний паспорт, можуть відвідувати без віз 33 країн Європи: всі країни ЄС окрім Великобританії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Норвегію та Ісландію. Українці можуть перебувати там до 90 днів протягом кожних 180 днів.

Для подорожей потрібно мати при собі біометричний паспорт, зворотний квиток, страховку і гроші. Якщо у вас є запрошення, досить мати е-мейл з контактною інформацією приймаючої сторони. Для подорожуючих ав автомобілі потрібні дещо інші документи, тому потрібно подбати про це заздалегідь, щоб не мати ускладнень на КПВВ і не втрачати часу подорожі.

Держприкордонслужба побажала українцям щасливих вихідних в Європі!

Також читають: Який безвіз насправді: українці діляться враженнями від перетину кордону з ЄС

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post