Кримінал
Діти два дні пили воду з цукром, поки їхня мати шукала гроші (відео)

Жінці загрожує до двох років позбавлення волі.

На Черкащині мати лишила трьох дітей самих у квартирі без їжі. Семирічна дівчинка годувала молодшого брата та сестру водою з цукром, а коли той скінчився — діти почали благати про допомогу.

Про ситуацію випадково дізналась працівниця водоканалу, яка розносила рахунки.

Реклама

Мати сказала, що пішла за хлібом та зникла на два дні. Семирічна Дарина, трьохрічний Максим та дворічна Христинка  були брудними та виснаженими. Їх помили та нагодували. Жінка за дітьми взагалі не дивиться, розповідає сусідка, а всі батьківські функції забрала на себе найстарша 15-річна донька мати-зозулі.

Коли 31-річна Ірина повернулась додому, там на неї вже чекали. Жінку доставили в наркодиспенсер для огляду, а після — на допит в райвідділок. Вона виправдовується, що поїхала до родичів за грошима на їжу. «Ходила просила гроші, бо не було що їсти. У моїх не було. Ніхто нічого не дав», — розповідає жінка.

Також читають: В Києві жінка стрибнула з вікна, попередньо викинувши дитину й кота

Їй загрожує до двох років у в’язниці за залишення дітей в небезпеці. «Вона не визнає наразі свою провину. Під час первинного медичного огляду лікарі підтвердили, що діти не їли близько двох діб», — заявила Юлія Суденко, начальник сектору ювенальної превенції.

Семирічну Дарину забрали до центру соцiально-психологічної реабілітації, а її брата та сестру — до лікарні. Там їх стан не коментують.

Раніше повідомлялось, що 20-річна жінка залишила своїх двох маленьких дітей на 9 днів самих. Вона замкнула дворічну Ганю та однорічного Данилка в квартирі, з їжі в них було лише кілька цукерок. Сама мати з новим цивільним чоловіком і третьою новонародженою дитиною в цей час жила в іншому районі столиці. Коли повернулася, Данилко був уже мертвим, а Гануся ледве дихала.

Джерело.

Реклама

Реклама