Події
Дешеві квитки: у «Борисполі» пояснили зрив угоди з Ryanair

Ірландський авіаперевізник-лоукостер Ryanair, який відмовився виходити на український ринок, запропонував аеропорту «Бориспіль» «невигідний контракт».

Про це заявив генеральний директор аеропорту Павло Рябікін, передає ТСН.

За його словами, компанія зі світовим ім’ям зажадала умови, які порушують закони України і «закони бізнесу».

Реклама

Ryanair хотіла безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу та офісу з продажу квитків, а також права побудувати власний готель на території аеропорту — всього 14 пунктів вимог, розповів Рябікін. Будь-які спори між сторонами повинні були б вирішувати британські суди, нарікає Рябікін.

«Бориспіль» запропонував Ryanair компромісний варіант підписаного зі своєї сторони договору, але в Ryanair його відхилили.

Також  читають: Україна введе біометричний контроль для всіх іноземців, – Порошенко

«Я періодично чую заяви зі сторони керівництва міністерства — в разі, якщо контракт не буде підписаний, керівництво «Борисполя» має вийти і відповісти, чому. Я вам заздалегідь відповідаю: якщо він не буде підписаний, то тільки з однієї причини — тому що для нас, для держави, цей договір не буде вигідний», — додав Рябікін.

У свою чергу Ryanair звинуватив керівництво «Борисполя» у недотриманні зобов’язань і скасував вже заброньовані рейси.

«Аеропорт» Бориспіль «став на сторону авіакомпаній з високими тарифами, включаючи «Міжнародні авіалінії України», і позбавивши українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків… Київський аеропорт продемонстрував, що Україна ще не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій», — заявили в компанії.

Джерело.

Реклама

Реклама