Цікаво
День батька можуть зробити офіційним святом в Україні: відома дата святкування

Міністерство соціальної політики України розробило указ президента, в якому пропонується святкувати День батька на офіційному рівні. Відзначати його пропонують кожного року у третю неділю вересня.

Проект указу оприлюднений на офіційному сайті Мінсоцполітики, передає УНН.

«З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей постановляю: установити в Україні День батька, який відзначати щороку у третю неділю вересня»,– йдеться у проекті документа.

Реклама

У пояснювальній записці до проекту указу йдеться, що останніми роками вже традиційно, за ініціативи громадськості, День батька святкують в Івано-Франківській, Рівненській, Львівській, Одеській, Київській, Донецькій та в деяких інших областях. Тому, на їхню думку, це свято заслуговує на підтримку й впровадження на всій території України.

На сайті міністерства зауважується, що обговорення такої ініціативи триватиме до 6 січня 2019 року.

Окрім того, у міністерстві додали, що розробили такий проект указу, бо було відповідне доручення від віце-прем’єра Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Відзначимо, що День батька офіційно святкують багато країн світу. У більшості європейських держав і США його відзначають в червні.

Реклама

Реклама