Кримінал
Де і як живе Дональд Трамп. Розкіш вражає (фото)

Піддаючись загальній істерії з приводу перемоги на президентських виборах кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа, ми вирішили подивитися хоча б одним оком на розкішне життя успішного бізнесмена і політичного діяча.

Так от, якщо ви не втомилися дивуватися позолоченим туалетам та золотим батонам наших зірок та екс-президентів, то приготуйтеся. Тому що пентхаус пана Трампа виглядає в усіх сенсах «дорого».

Відомий мільярдер Дональд Трамп разом з красунею дружиною Меланьєю і сином Берроном живуть в 3-поверховому пентхаусі, який розташований на самому верху Трамп-тауер у Нью-Йорку. Ну ви зрозуміли, живуть в будинку, який носить його ім’я.

Реклама

Інтер’єр квартири розробив Анджело Донгія (відомий у світі дизайну як «Сен-Лоран світу диванів»). По ідеї, інтер’єр повинен відповідати «стилю Людовика XIV». Новий президент США любить золото. Дійсно дуже любить золото.

Практично все в пентхаусі — від посуду та ваз до люстр та ліпнини — зроблено із золота (24 карата). Підлоги, стіни і стелі, ясна річ, з мармуру.

Навіть не знаємо, як же тепер пан Трамп буде переїжджати зі свого улюбленого золотого пентхауса. Адже Білий дім, таки, скромніше виглядає, навіть ручки без діамантів. Це вперше, коли мільярдер такого рівня переїжджатиме в муніципальне житло.

Також читають: Вибрати Меланію в дружини Трампу підказала українська топ-модель

1478698146_trump-tower

1478698459_family-gathering

1478698624_sleeping-with-class

Джерело.

Реклама

Реклама

Tag