Політика
CNN: Європейські спецслужби перехопили повідомлення між командою Трампа та РФ

Британські та інші європейські розвідувальні служби перехопили повідомлення між членами команди Дональда Трампа і російськими офіційними та іншими особами в ході передвиборної кампанії в США в 2016 році, передає CNN, посилаючись на джерела в американській і британській розвідці.

Ці дані європейські спецслужби надали своїм американським колегам.
Джерела телеканалу розповіли, що повідомлення були перехоплені в ході рутинного спостереження за російськими чиновниками, відомими західній розвідці. Також наголошується, що європейські та британські спецслужби, в тому числі Центр урядового зв’язку (GCHQ), спеціально не стежили за членами команди Трампа, а просто перехопили повідомлення під час випадкового збору даних.

Видання зазначає, що повідомлення, швидше за все, будуть ретельно вивчені в рамках розслідування розвідки Сенату щодо зусиль Росії щодо втручання в президентські вибори 2016 року.

Реклама

Також читають: За крок від війни: США приготувалися вдарити «Томагавками» по КНДР

«Якщо іноземні розвідувальні служби поділяться інформацією з розвідкою США і це відноситься до розслідування, тоді, звичайно, розвідувальний комітет розгляне її», — розповіло джерело в Сенаті.

Нагадаємо, раніше Центральне розвідувальне управління США прийшло до висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в Сполучених Штатах під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань.

Джерело.

Реклама

Реклама