Події
Cмeртeльнa ДTП із Зайцевою: спливла шокуюча подібність з aвaрією 10-річної давності

Харківські журналісти виявили, що справа винуватиці жахливої ДТП у Харкові Олени Зайцевої просто списана під копірку з події майже десятирічної давності.

Про це йдеться в матеріалі видання «Місто Х».

Так 2 травня 2008 року на перехресті вулиць Полтавський Шлях і Червоноармійській, у районі Південного вокзалу, Андрій Полтавець, який керував позашляховиком, вбuв шістьох людей.

Реклама

Видання пропонує перелік пунктів, які збігаються в цих кримiнальних справах:

«1. Перевищення швидкісного режиму. Полтавець мчав на швидкості 110 кілометрів на годину. Автомобіль Зайцевої в момент аварії імовірно рухався зі швидкістю не менше 100 кілометрів на годину.

2. За даними правоохоронців, Полтавець був п’яний. За версією сторони обвинувачення, експертиза встановила наявність опiатiв в організмі Зайцевої. У двох випадках підозрюваними як альтернативна версія було запропоновано використання лікарських прeпаратів.

3. Претензії до відповідальних за дорожнє господарство. Адвокати Полтавця висували версію, що його автомобіль вилетів на трамвайну зупинку через нерівності дорожнього покриття. Деякі громадські активісти заявили про очікування, що щодо «Справи Зайцевої» буде висунуто звинувачення на адресу посадових осіб міськради за відсутність дорожньої розмітки.

Також читають: Горе-матір покинула немовля у херсонському кафе

4. Дії Полтавця і Зайцевої призвели до масової зaгибeлi людей.

5. Полтавець свою провину визнав. Зайцева — поки ні. Але цей факт не є надзвичайно суттєвим.

Журналісти нагадали, що Полтавець був визнаний винним і засуджений на 10 років позбавлення волі, з яких відбув приблизно 7.5 та отримав умовно-дострокове звільнення за зразкову поведінку.

Фото тієї cтрaшнiй aвaрії досі наводять жax під час їхнього перегляду.

Як повідомляв «Обозреватель», у жовтні поточного року цей же горе-водій — Андрій Полтавець — був затриманий харківської поліцією п’яним за кермом. 30 жовтня суд відпустив його на волю під особисте зобов’язання.

Реклама

Реклама