Цікаво
Чорна п’ятниця 2017: коли в Україні стартує сезон знижок

24 листопада в Україні стартує Чорна п’ятниця, що триватиме також на вихідних.

Ця традиція зародилася в США після Дня подяки. Саме в п’ятницю там стартує традиційний різдвяний сезон розпродажів. Звичай влаштовувати розпродажі в цей день встановили ще в XIX ст. День подяки припадає на четвертий четвер листопада, а Чорна п’ятниця випадає в проміжок часу з 23 по 30 листопада. Кілька років тому ця традиція прийшла і в Україну, повідомляє «Обозреватель».

Багато американців намагаються брати відгул на Чорну п’ятницю. Вже опівночі штурмують магазини, що дають першим покупцям знижку від 50-80%. Деякі крамниці відкриваються о 5-6 ранку. 50% всіх покупок, щоза рік роблять американці, відбуваються в проміжок між Днем подяки і Різдво, за статистикою.

Реклама

Також читають: Гривня знову помітно зміцнилася в офіційних курсах

Свято прийшло до нас разом із Гелловіном, що відзначають із ним майже в один час. Українська традиція не надто схожа на американську. Багато магазинів спеціально підвищують ціни напередодні Чорної п’ятниці, щоб потім знизити їх до звичайних. Здебільшого знижки будуть в інтернет-магазинах. Деякі товари обіцяють продавати за 10% їхньої вартості.

Реклама

Реклама