Цікаво
Чоловікам на замітку! Цього насправді хочуть усі дівчата

Що ж насправді хоче жінка? Це запитання з’являється у тисячі чоловіків щодня. Насправді, бажання жінок доволі прості. Вони навіть не потребують матеріальних вкладень.

Спонтанність

Це зовсім не означає, що кожні вихідні ви повинні проводити в новій країні. Це не означає, що кожну ніч під вікнами її будинку повинен з’являтися духовий оркестр. Навіть наповнена шампанським ванна, швидше за все, виявиться зайвою. Просто проявляйте спонтанність в дрібницях. Запросіть її на танець під час прогулянки або напишіть несподіване СМС. Дівчатам подобається вгадувати, що ж буде далі.

Реклама

Наполегливість

Коли вона говорить «ні», це не означає «ні». Втім, це також не означає «так» або «може бути». Іноді жіночі слова взагалі нічого конкретного не значать. Але не тому що дівчата не розуміють, чого хочуть, а як раз навпаки. Вони абсолютно точно знають, чого хочуть. А хочуть вони, щоб саме чоловік виявив наполегливість і довів, що «так!» – це єдино можлива відповідь на його пропозицію.

Натхнення

Чим би не займалася дівчина, варто всеціло підтримувати її у всіх починаннях. Так, навіть якщо вони змінюють щотижня. Можливо, вона просто шукає себе, а така дорога завжди важка, тож не засмучуй її ще більше. Вона мріє стати актрисою? Відкрити свій бізнес? Пробігти марафон? Її шанси досягти мети збільшаться вдвічі, якщо ти повторюватимен одну-єдину фразу: «Я в тебе вірю».

Подарунки

Але не ті подарунки, які вартують тисячі гривень. Ні, найважливіші для твоєї коханою подарунки, які несуть своє значення, здебільшого, відоме тільки вам двом. Просто уважніше слухайте, що вона говорить. Рано чи пізно ви дізнаєтеся, що вона любить фіалки в горщиках, з дитинства мріє про іграшкове піаніно або з розуму сходить від книг якогось письменника. Тепер ви знаєте, що робити.

Гумор

Напевно, одного разу якийсь дотепник пожартував, що дівчатам подобаються серйозні хлопці. А обділені почуттям гумору чоловіки взяли і повірили. Але ж навіть вчені довели, що сміх – це, так би мовити, один з найсильніших природних афродизіаків. Так що жартуєте частіше, але пам’ятайте, що є речі, про які жартувати не варто. Наприклад, про її вбрання, зачіску або про її сім’ю.

Увага та турбота

Не потрібно телефонувати по 100 разів на день і завалювати листами її електронну пошту. Всього кілька простих і щирих запитань дадуть їй зрозуміти, що вам вона дійсно небайдужа. Не забувайте питати, як пройшов її день, як вона себе почуває, чого хоче і про що думає. Такі питання потрібні дівчатам як повітря.

Позитив

Психологи підтверджують, що чоловік і жінка в парі нагадують 2 сполучені посудини. І якщо один з них наповнений позитивом, з другим дуже скоро відбудеться те ж саме. Стабільно гарний настрій – це один з найкращих подарунків, який чоловік може зробити жінці. Просто частіше усміхайтеся, діліться з нею яскравими емоціями, і результат не змусить себе чекати.

Також читають: Говори красиво: 10 слів, які має знати кожен українець

Підтримка

Звичайно, у кожного з нас бувають складні дні, коли хочеться кинути все. Але жінки більш емоційні і відчувають смуток чи депресію частіше за чоловіків. Саме тому їм так хочеться, щоб в ці хвилини поруч опинився хтось, хто зможе підставити плече і пообіцяти, що все буде добре.

Чесність

Якщо ви хочете провести вечір не з нею, а зі своїми друзями, так і скажіть. Ні в якому разі не варто вигадувати дурні виправдання і легенди про те, що на роботі аврал. Будь-яка жінка вміє з півслова відрізняти правду від обману, якою б незначною вона вам не здавався. Завжди говоріть правду.

Повага

Якщо ви досі вважаєте дівчат слабкою половиною людства, значить, ви абсолютно нічого в них не тямите і цей пункт для вас! Вони вміють створювати прекрасне і надихати, придумувати грандіозні ідеї і втілювати їх в життя. Саме вони можуть зробити чоловіків щасливими. Дівчата знають собі ціну і чекають від вас того ж. Не забувайте частіше повторювати, як сильно ви ними дорожите і що вони насправді означають для вас. І ось тоді щастя виявиться не за горами.

Джерело.

Реклама

Реклама