Події
Чистота по-українськи: «блатний» сервіс «Укрзалізниці» розсмішив мережу

В інтернеті висміяли назву компанії «Благодарочка», яка займається чистотою у потягах Інтерсіті.

Фото представниці компанії на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував Юрій Мацарський.

Зокрема, на світлині видно жінку у формі темно-коричневого кольору. На спині можна прочитати надпис – «Благодарочка».

Реклама

«Ганебне слово, яке пройшло шлях із блатного словника в «інтернет-мем», тепер стало назвою компанії, що відповідає за чистоту в потягах Інтерсіті», – написав він, прокоментувавши світлину.

Своє обурення такою назвою компанії висловив і користувач соцмережі Юрій Рудоманов, опублікувавши на своїй сторінці в соціальній мережі відповідну світлину.

Також читають: Львів’янин одним записом в Facebook зупинив продажі образливого розмовника

«2018 рік. Київ Пасажирський. Оголошується посадка на Інтерсіті Київ-Львів. – Вечір у хату! Ваш проїзний документ – суровим голосом каже стюард. – Тримай, начальнику – відповідає йому пасажир із золотими фіксами в роті. – Давно ксіву хазяїн видав? – недовірливим голосом розпитує стюард, видно, що паспорт старий, пом’ятий. – Років п’ять тому, міняв. При шухері свій загубив. – Ваше місце 14. Фарта в дорозі», – написав він.

Неординарну назву компанії у своїх коментарях користувачі соцмережі назвали несмаком, а також запропонували власні варіанти.

«Навіть не знаю, як я до цього явища ставлюся. З одного боку, це тупо і бридко, а, з іншого, я згадую, як у мої дванадцять років ми всім двором «жили по «понятіям» і якось навіть, напевно, непогано, що зараз над цим жартують», – написав Василь Боярчук.

«А тих, хто смітить у поїздах благодарочки називають сорянами», – написав Юрій Іщенко.

«Сендвіч в сладость да дорожка в радость», – іронічно прокоментував фото Денис Антипов.

Джерело.

Реклама

Реклама