Події
Черги знову ростуть: стало відомо про нововведення на кордоні з Польщею

Польська сторона на прикордонному пункті пропуску «Дорогуськ» почала більш ретельно оглядати українців, через що серйозно збільшилася черга з транспортних засобів на кордоні.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Як зазначається, польські прикордонники почали при перевірці застосовувати рентген-скануючу систему «Rapickan» для автомобілів і речей громадян України, через що оформлення транспортних засобів буде здійснюватися повільніше.

Реклама

Від польської сторони стало відомо, що поглиблений огляд автобусів буде здійснюватися постійно, а огляд легкових автомобілів — тільки під час проведення митними органами Польщі спеціальних заходів (дата і час проведення заходів будуть раптовими).

Також читають: До уваги водіїв: із 26 жовтня починають діяти нові штрафи і умови евакуації автомобілів

Крім того, у сервісній зоні перед пунктом пропуску для підтримки правопорядку, регулювання руху, дотримання правил безпеки дорожнього руху та забезпечення громадської безпеки та громадського порядку прикордонниками організовано взаємодію з підрозділами Національної поліції.

«З огляду на ситуацію, що склалася, Держприкордонслужба просить учасників міжнародного руху при проходженні в цьому напрямку взяти цю інформацію до відома, або скористатися для перетину кордону іншими пунктами пропуску», — відзначили прикордонники.

Реклама

Реклама