Політика
«Чекаємо початку діалогу»: Україна націлилася на безвіз із ще однією країною

Президент Петро Порошенко заявив про готовність співпрацювати з Оттавою для забезпечення безвізового режиму з Канадою для громадян України.

Відповідна заява була зроблена під час переговорів з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, повідомляється на сайті глави української держави.

«Ми бачимо величезний позитивний ефект від рішення України про надання безвізового режиму Канаді ще в 2005 році і готові співпрацювати з Канадою для забезпечення безвізового режиму для громадян України. Я вважаю, що розрив бар’єрів між нашими людьми, які настільки близькі в своїх прагненнях, є правильним кроком наразі», — наголосив Порошенко.

Реклама

Він також наголосив на важливості зміцнення міжлюдських контактів між Україною і Канадою.

«Ми обговорили подальше зміцнення наших міжособистісних контактів. Зокрема, ми домовилися відкрити Генеральне консульство України в Едмонтоні», — повідомив президент.

Також читають: Чи потрібен українським авто техпаспорт для в’їзду у ЄС: важливий коментар Мінінфраструктури

За його словами, цей крок значно спростить ділові контакти, а також контакти з українською громадою.

«Я впевнений, що після того, як ми виконали 144 критерію ЄС, Україна також відповідає більшості критеріїв Канади. Тому ми з нетерпінням чекаємо початку всебічного діалогу з цього надзвичайно важливого питання», — підсумував Порошенко.

Реклама

Реклама