Події
Був прихильником Ічкерії: названо ім’я загиблого в АТО воїна

У четвер, 16 лютого, в зоні АТО загинув запорізький військовий Леонід Сазонов, який був прихильником Ічкерії. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомила чеченська снайперка, яка воювала за Україну в зоні АТО, Аміна Окуева.

«Цей хлопець загинув сьогодні в АТО… Перейшовши за посиланням когось із знайомих волонтерів на його профіль, побачила, що у нього в профілі прапор Ічкерії… Прости, що не встигла відправити запит у друзі, побратиме», — написала вона.

Загиблий служив у складі 37-го окремого мотопіхотного батальйону. Його називали «Борода», передає Gazeta.ua.

Реклама

Леонід народився в Запоріжжі 28 березня 1990 року. На своїй сторінці у соцмережі ВКонтакте він залишив пост: «Дівчатка і хлопчики! Пам’ятайте, якою ціною ви завтра підете в кафе та клуби». Так він підписав фото загиблого на Світлодарській дузі бійця, який був покритий червоно-чорним прапором.

Також читають: Під Києвом грабіжники вбили чоловіка, доки його 10-річний син спав (відео)

«Перебендя і разбишака. Він з усіх своїх сил пручався всьому ідіотизму, в якому повільно тоне наша армія. «Борода» прийшов воювати. Вдень, вночі, в спеку і проливний дощ. Льоньку Сазонова не змогла зламати війна. Там, де багато хто робив крок назад, цей хлопець біжав вперед. Він відмахувався від смерті, як від настирливої мухи. У старої не вийшло взяти його в лоб, тоді вона зайшла з флангу», — так у Facebook про свого товариша по службі згадує Алекс Петров.

«Він для мене завжди був прикладом, людиною, яка ніколи не буває сумною, він завжди підбадьорював мене, хоча був на війні, а я тут. Хочу, щоб люди згадали його добрим словом», — говорить Христина Михайлівська — дівчина-волонтер, яка познайомилася з бійцем на війні.

Джерело.

Реклама

Реклама