Політика
Бутусов повідомив про важливу деталь у вбивстві Вороненкова і нового фігуранта
У справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова, якого застрелили в центрі Києва, з’явився ще один фігурант – московський водій, росіянин Владислав Тіхонькін.

Про це пише головний редактор видання «Цензор. НЕТ» Юрій Бутусов, посилаючись на власні джерела.

За інформацією журналіста, Тіхонькін перегнав для Вороненкова автомобіль з Москви до Києва. Екс-депутат хотів зустрітися з ним і цю зустріч запланували перед зустріччю зі іншим колишнім депутатом Держдуми Іллею Пономарьовим.

«За оперативними даними українських спецслужб, водія при перетині російського кордону затримували співробітники ФСБ і піддали його жорсткому тиску з метою отримання інформації про Вороненкова. Не виключено, що могла бути здійснена вербування Тіхонькіна або його пересування і переговори були поставлені під контроль засобами технічної розвідки», – пише Бутусов.

Реклама

Коли Вороненкова вбили, Тіхонькін вилетів до Москви близько 14:00. Квитки його купував сам Вороненков. Про те, що екс-депутат йшов на зустріч з Тіхонькіним, наслідок дізналося вже після того, як водій покинув Україну.

«Денис Вороненко відвідував різні публічні заходи, регулярно давав інтерв’ю журналістам. Але загинув він під час приїзду людини з Москви. І це не може не викликати підозри у слідства. Є ймовірність, що водій міг діяти свідомо чи несвідомо під контролем російських спецслужб»,– наголошує журналіст.

Також читають: «МВФ прийняв рішення про виділення Україні одного мільярда доларів», — Порошенко

Бутос зазначає, що російським спецслужбав не вдалося дізнатися про місце проживання Вороненкова. Але їм вдалося знайти інший метод – вони точно знали дату і місце зустрічі із водієм. Оскільки Вороненко повідомив Тіхонькіну про зустріч лише за пару годин не було часу закладати міну чи готувати снайпера. Саме тому, джерело стверджує, що вбивство планувалося в поспіху.

«Був тільки один вкрай ризикований вид замаху – вбивство з ближньої дистанції. Тому вбивця для надійності гукнув жертву – хотів ще раз переконатися»,– зазначив Бутусов.

Джерело.

Реклама

Реклама