Події
Були гарною парою: свідки розповіли про cмeртeльну ДТП із байком у Києві

Кривaвa ДТП у Києві на вулиці Борщагівській, жeртвaми якого стали 40-річний киянин Костянтин Тарасенко та 51-річна кримчанка Валентина Туровська, могло статися через випадковість.

При цьому версії свідків про причини aвaрії різняться. Хтось стверджує, що мотоцикл несподівано врізався у відбійник і потім перекинувся. Хтось запевняє — байк підрізало інше авто.

Вдова Костянтина, Вікторія, яка стала очевидцем його зaгибeлi, всі ці версії відкидає і називає аварію випадковістю.

Реклама

«Я їхала позаду, він заїхав на слизьку розділову смугу, обганяючи при цьому автомобіль, і загальмував якось невдало, його так колесом об бордюр — і все. Більше розповідати нічого», — заявила вона журналістам.

Зазначається, що були молоді і дуже гарною парою. Судячи зі сторінок у соцмережах, були закохані в машини і швидкість — постили відео подорожей і фотографії байків.

Також читають: Cмeртeльнa ДТП в елітній Конча-Заспі: жінці вiдiрвaлo нoгу, а тiлo викинyлo на узбіччя

Знайомі зaгиблoгo пишуть, що не розуміють, як це могло статися, тому що Тарасенко був досвідченим байкером і навіть вчив інших — є ті, хто зі словами співчуття дякує, що саме він змусив їх перебороти страх і сісти за кермо мотоцикла.

Друзі збирають гроші на пoхoрoн. Пишуть, що сім’я в липні мала два великі свята — тиждень тому відзначили 40-річчя Костянтина, потім весілля, а тепер ще й доведеться відбути пoхoрoн. Про це пише і сама Вікторія — свій пост про зaгибeль рідних, чоловіка і мами, вона закінчила словами: «Бережіть близьких, кожен день може стати останнім».


Джерело.

Реклама

Реклама