Політика
«Будемо пасти кіз і овець», — терорист Ходаковський розповів, яким бачить майбутнє «Л/ДНР»

Польовий командир бойовиків «ДНР», лідер збройного формування «Восток» Олександр Ходаковський заявив, що процеси, які зараз відбуваються в ОРДЛО, вказують на те, що за основу для розвитку «ДНР» і «ЛНР» взяті моделі контрольованих Росією Абхазії і Південної Осетії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на видання «IV влада», такі думки Ходаковський висловив на своїй сторінці в соцмережі.

За його словами, такий шлях буде руйнівним для економіки Донбасу — і жителям промислового регіону в майбутньому доведеться або емігрувати з території, підконтрольної бойовикам, або займатися скотарством і землеробством.

Реклама

«Справа в тому, що за модель нашого розвитку, як мені починає здаватися, приймається не Придністров’я, а наші колеги — невизнані республіки Кавказу. Деякі спостереження наводять на такий висновок.

По-перше, ті, хто освоїв владу на всіх рівнях, вже нічого не хочуть міняти — їх і тут непогано годують. По-друге, в разі нашого територіального розширення повністю зміниться конфігурація внутрішньої політики: те, що поки ще «прокатує» тут, ніколи не «прокатить» у Краматорську. Уявляєте собі краматорців після трьох років сидіння у них в мозку України, які дружно пишуть заяви в ОД ДР, а потім дружно виходять на масові заходи на центральну площу міста славити і звеличувати?

І справа навіть не в трирічному засиллі України, а в дещо інших відтінках у сприйнятті дійсності …. А значить потрібно повністю міняти методику роботи з населенням, створювати правову державу, враховувати інтереси громадян, відповідати за свої слова — а на це піти з тим куцим апаратом, який і ось тут обстановку може випустити з-під контролю, просто неможливо. Страшно. Ось тому краще ізолюватися, витребувати у Росії, як це робиться, наприклад, в Абхазії, «місячну ренту», і жити, нічого не змінюючи.

Також читають: Вбивство курця у київському McDonald’s: з’явилися свідчення свідка

Я називаю це соціальною гемофілією, але можна привнести сюди чисто кавказької термінології, ввівши поняття тейпу — так в окремих регіонах Кавказу називають рід. Зараз у нас формується рід, але не за принципом спорідненості, а за принципом спільності інтересів. Цей умовний рід заволодів павутиною влади, і ніякими зусиллями його звідти не витравиш, якщо тільки не відбудеться повного переформатування ситуації, за якого в нових умовах перед новими ж викликами цей «рід» виявиться безсилим.

Можна жити і так — живуть же люди. Будемо пасти кіз і овець — людям похилого віку це під силу. Молоді і здатні працювати мігрують, наприклад, у Росію- не дарма ж документи визнали. Залишаться ті, хто буде на обслуговуванні інтересів «роду», і ті, кому діватися нікуди. Перспективка так собі, але іншого шляху розвитку території в статусі маленької, ізольованою зі всіх сторін громади я не бачу», — написав Ходаковський.

Джерело.

Реклама

Реклама