Події
Блогер в деталях розповів про жахливу корупцію в українському консульстві

Іракський студент Бархам Халід не може з жовтня отримати візу в Україну через небажання платити хабар українському дипломату. Про це розповів блогер та ініціатор кампанії #NoVisaToUkraine Богдан Логвиненко у Facebook.

«Іракський студент дзвонить до українського консульства щодня із листопада, коли Україна мала крайній термін видачі візи (розгляд триває до 30 днів), консул кидає трубку, каже передзвоніть завтра, завтра каже післязавтра і так далі, бо на інтерв’ю в консульстві, перекладач (англійською ж не кожен український консул володіє) пояснив студентові, що за 1300 доларів він зробить цю візу за місяць, а інакше це може зайняти невідомо скільки часу»!,– пояснив Логвиненко.

Він зазначив, що іракський студент вирішив зробити все по закону.

Реклама

«Він навіть найняв водія таксі, аби той їздив щотижня до консульства, оскільки в українське консульство треба ходити і «перевіряти», чи готова вже віза, коли консул не бере трубку, а студент живе в курдській частині Іраку (500 км від консульства). Щоправда, тепер таксисту повідомили, що він має платити за вхід до консульства», – додав блогер.

Логвиненко зазначив, що консула звати Володимир Грищук і на нього уже раніше скаржилися іракські бізнесмени.

«У нормальній країні міністр закордонних справ після таких фактів йде у відставку. Але в нас, боюсь, тепер Бархаму Халіду буде ще важче отримати українську візу. Може Президент, що відповідає за міжнародну політку, візьме під контроль цю справу? Може хтось нарешті понесе покарання за цей сором?»– підсумував він.

Логвиненко запевняє, що процедура отримання візи для в’їзду в Україну є нелюдською і є складнішою та дорожчою за візу до Шенгену.

Також читають: Авторитет «порішав»: львівський суд відпустив організатора гучного замаху

Джерело.

Реклама

Реклама