Світ
Білий дім розслідує витік інформації про телефонні розмови Трампа

У Білому домі розслідують ситуацію з витоками інформації про телефонні переговори президента США Дональда Трампа з лідерами інших держав Про це з посиланням на вашингтонську газету The Hill передає DW.

«Ми вивчаємо ситуацію. Вона дійсно змушує відчувати занепокоєння. Думка про те, що неможливо провести бесіду без того, щоб не розкрилися її деталі, викликає тривогу «, — заявив прес-секретар Трампа Шон Спайсер.

За його словами, характер витоків дозволяє говорити про те, що відомості були отримані з порушенням «цілої низки протоколів» і законів.

Реклама

Зокрема, агентство Reuters раніше повідомляло з посиланням на три джерела, що 28 січня під час бесіди президента США з главою Кремля Володимиром Путіним Трамп розкритикував російсько-американський договір про обмеження стратегічних наступальних озброєнь, укладений у 2010 році попередньою адміністрацією, назвавши його «найгіршим з укладених в період президентства Обами».

Також читають: Британія і Франція підняли винищувачі для перехоплення бомбардувальників РФ

Крім того, газета The Washington Post розповіла про бесіду глави Білого дому з австралійським прем’єр-міністром Малколмом Тернбуллом, яка, як наголошується, пройшла у вкрай негативному ключі і була різко обірвана за ініціативою американської сторони.

Джерело.

Реклама

Реклама