Кримінал
Били, годували недоїдками і залякували: на Київщині жінку звільнили з 16-річного рабства (відео)

У Київській області в селі Черевки Згурівського району звільнили жінку, яку родина з Києва 16 років утримувала в рабстві на дачі.

Про це пише Згурівська правда.

Відзначається, що до голови села звернулися жителі з повідомленням про те, що в одному з домогосподарств ночами плаче жінка. При огляді двору в сараї була виявлена ​​52-річна Олена Ширякіна, яка свого часу була успішною перекладачкою, а також співпрацювала з посольством Німеччини в Україні.

Реклама

Виявилося, що вона близько 16 років жила на дачі в своїх знайомих. Жінка розповіла, що у неї обманом видурили гроші і пообіцяли престижну роботу за кордоном. Але потім їй раптом запропонували поки пожити на дачі. За ці роки Ширякіну перетворили на справжню рабиню — її били, залякували, ставили дуже складні завдання, а також годували недоїдками.

Потерпіла розповіла, що вона фактично була позбавлена ​​волі і перебувала під психологічним впливом господині дачі. Та змогла змусити жінку повірити в різні придумані історії.

Також читають: У Фінляндії з’ясували долю 37 зниклих українських заробітчан

Наприклад, Ширякіну переконали, що її розшукує поліція за масову загибель людей через обвал будівлі у центрі столиці, її фізичне усунення замовили жителі села і рідний брат потерпілої. Жінці навіть нав’язали те, що у неї важке онкологічне захворювання, а її долею займається невідомий екстрасенс, який через господиню вказує, що і як треба робити для зцілення.

Також жінку били, якщо вона неправильно виконувала роботу. Від голоду Ширякіна навіть їла котячий корм, за що також була побита господинею.

У соцмережах вже відреагували на історію.

Організатор і координатор заходів Михайло Дмитрук розповів на своїй сторінці в Facebook, що жив недалеко від цих людей.

«І тут я дізнаюся сьогодні, що люди, які жили через 3 будинки, від садиби моєї бабусі, який я пам’ятаю з того моменту, як я почав пам’ятати себе, їх собака мене кусала в моїх років 5 — вони тримали в рабстві людини, проти його волі 16 років! Вдумайтеся, 16 років, залякували людини, били — не давали їсти, змушували тяжко працювати …. у мене зараз шок … я ніколи б не повірив, що такі люди, могли б так зробити, на вигляд інтелігентна сім’я з Києва!» — написав він.

Також читають: За дітей брала «капустою»? Головлікар київського пологового будинку показала вражаючий список багатств (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама