Події
Батько застреленого поліцією США українця: «у день вбивства я просив його повернутись в Україну» (відео)
Олександр Мосіюк летить до Штатів забирати тіло сина.

Поліцейські американського містечка Шарлот, які застрелили українця Ярослава Мосіюка, могли грубо порушити закони США. Про це ТСН телефоном розповів батько загиблого, колишній депутат Верховної Ради Олександр Мосіюк.

За словами батька, у місті раніше траплялися резонансні вбивства поліцією, коли застосування зброї місцеві мешканці вважали не виправданим, і таких випадків більше десятка.

«Інформація дуже суперечлива. Адвокати дуже серйозно цією справою займаються, не можу поки нічого конкретно сказати. Є дуже велика ймовірність, що поліція дуже грубо порушила законодавство американське. Тому вони й інформацію притримують, і вся ситуація трішки інший має вигляд, аніж у першому представленні, як це представила поліція», — розповів Мосіюк-старший.

Реклама

Також читають: Ідіотизм року: у РФ із ганьбою вигнали із літака волейболіста через його довгі ноги (відео)

Олександр наголошує, що подробиць справи він не знає і будь-які висновки та заяви робитиме лише після того, як будуть готові результати слідства. Він отримав американську візу та найближчим часом летить до США.

Батько запевняє, що рушниця, яка була в руках Ярослава під час вбивства, була розібраною – в ній не було ані затвору, ані патрону, тобто вистрелити з неї було неможливо. У версію поліції про намір зчинити суїцид родина не вірить, батько каже – 25-річний син мав грандіозні плани на життя, був дуже компанійським.

За словами Мосіюка, його старша донька, у якої гостював Ярослав, протягом останнього тижня помітила зміни у поведінці брата, і збиралась звернутись до лікаря. Проте телефоном з батьком хлопець спілкувався абсолютно нормально, востаннє Олександр розмовляв з сином за кілька годин до трагедії.

«Я його просив – синку, приїдь. В нас кожна з останніх розмов починалась та закінчувалась тим, що я його просив додому приїхати. Казав, що дуже за ним скучив, що мені не вистачає його, що мені потрібна його допомога, що дуже побачити його хочу, що давно на теніс разом не ходили», — розповів Олександр, і додав, що в останній розмові Ярослав кілька разів сказав батьку «Бережи себе».

Нагадаємо, про смерть Ярослава Мосіюка поліція міста Шарлот повідомила 8 березня. За версією поліції, вони отримали повідомлення про намір зчинити суїцид. На місці події відчули загрозу, тому вистрелили у хлопця, який ніс рушницю. Поліцейських відсторонили на час службового розслідування. Родичі кажуть, в момент трагедії кричали поліцейським, що рушниця не заряджена.

Також читають: Парасюк продовжує конфліктувати з поліцією: почалася стрілянина (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама