Події
«Багажник б’є по голові»: українців обурило відео із зaгиблим бійцем АТО

Українців обурило відео про те, в наскільки жахливих умовах тіло загиблого бійця АТО солдати змушені самотужки доставляти додому.

Ролик опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook одеський громадський працівник Владислав Сердюк.

«Траса Одеса-Київ. Наздоганяю старий радянський «москвич». На задньому склі папір з написом «вантаж 200». Порівнялися, подивився. Те, що побачив усередині машини, цензурно описати неможливо. Посигналив, попросив зупинитися. У машині три бійця. Двоє зліва: один за кермом, інший за ним, втиснувся у задні двері. Третій справа, в труні. Труна лежить на спинках переднього і заднього сидіння. Одна частина впирається у лобове скло, в іншій частині стукає кришка багажника. Тобто, практично б’є небіжчика по голові. Так і їдуть з відкритими вікнами, вже кілометром 600, а може і більше: «А що робити. Командування сказало доставляти своїми силами. Взяли свою машину, мужики скинулися на бензин», — пише він.

Реклама

За словами Сердюка, держава повинна купити спецавтомобілі для доставки загиблих військових із передової.

«Країна вкладає великі кошти в армію і флот. Звичайно, на все не вистачає. Але я не вірю, що Міністерство оборони не може купити один спецавтомобіль для доставки загиблих військових з передової додому, «по-людськи», з повагою, як це робить ГО «Чорний тюльпан», а не так, як у цьому випадку, в багажнику авто, як дрова. Просто ганьба», — додав громадський працівник.

Також читають: «Я більше мовчати не буду!» Крик душі екс-дружини людини Азарова вразив Україну

Відео було знято в п’ятницю, 14 липня. Пізніше він додав, що бійця везли в Крижопіль Вінницької області.

Користувачі мережі з’ясували, що загиблим солдатом виявився 23-річний Максим Клусов. Він загинув 12 липня у Новотроїцькому районі Херсонської області, коли разом із колегами виконував спецзавдання. Автомобіль з військовослужбовцями потрапив у жахливу ДТП.

Користувачів мережі надзвичайно розлютило і обурило таке ставлення до захисників України.

Пізніше Командування Військово-морських сил Збройних сил України прокоментувало появу в інтернеті скандального відеоролика.

У ВМС наголосили, що повністю поділяють обурення користувачів соціальної мережі «безглуздими управлінськими рішеннями командирів і начальників».

Джерело.

Реклама

Реклама