Події
Бабкін відмовився визнати Росію агресором: аудіозапис розмови

У мережі з’явився аудіозапис розмови з музикантом Сергієм Бабкіним, зроблений напередодні концерту у Львові, який було зірвано активістами.

7 жовтня у Львові активісти зірвали концерт Сергія Бабкіна, якого звинувачують у гастролях до Росії, дійшло навіть до сутичок. Організатори концерту заявили, що усім, хто придбав квитки на концерт, обіцяють повернути гроші уже в понеділок, 9 жовтня.

Представник Добровольчого Руху ОУН Антон Петрівський оприлюднив аудіозапис розмови з музикантом Сергієм Бабкіним. Петрівський заявив, що змушений був оприлюднити аудіо, оскільки виконавець збрехав у дописі, опублікованому на офіційній сторінці.

Реклама

За словами активіста, ще за місяць до концерту у Львові представники руху дзвонили організаторам заходу з проханням записати офіційну заяву Бабкіна про те, що він більше не гастролюватиме Росією та на окупованих територіях, а також назве РФ країною-агресором.

Також читають: Cкaндaл через українську мову: у Порошенка жoрcткo відповіли на претензії Угорщини

Протягом місяця активісти відповіді так і не отримали, та за день до концерту, 6 жовтня, Сергій Бабкін сам зателефонував Антону Петрівському.

«Я не боюся заявити на камеру, що Росія є агресором. Якщо я так думаю – відверто, щиро, всім серцем, усією душею – то я зараз запишу таке на телефон. Але якщо я так не вважаю і в мені щось опирається – я не можу цього сказати»,– зізнався музикант в розмові.

Далі – слухайте аудіозапис розмови Сергія Бабкіна з активістом.

Реклама

Реклама