Авто
Автодилери-шахраї ошукали українців на 7 мільйонів гривень

Довірливим громадянам пропонували дуже дешеві автомобілі у кредит, та жоден з них не отримав ані колеса від омріяної машини.

Шахраї орудували у 7 областях України, “продаючи” в кредит дешеві автомобілі. За час своєї діяльності вони встигли обдурити більше 150 громадян і завдати їм збитків на 7 мільйонів гривень.

Прес-служба Нацполіції повідомила про те, що у Львівській, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях заарештовано мережу офісів, в яких під виглядом продажу автотранспорту в кредит зловмисники виманювали в громадян гроші. Центральний офіс зловмисників знаходився у Києві.

Реклама

Працівники офісів розміщували на інтернет-сайтах рекламні оголошення про продаж автомобілів за цінами суттєво нижчими від ринкових та ще й у кредит. Клієнтам пропонували на вибір машини в широкому ціновому діапазоні від бюджетних до люксових, надавали можливість вибору комплектацій. обравши автомобіль, клієнт підписував “липову” угоду, попередній договір купівлі-продажу, за умовами якої покупець мав внести на рахунок фірми передплату у розмірі 10 відсотків від вартості автомобіля.

Менеджери запевняли, що машини клаєнти отримають протягом 3-4 робочих днів.

Нічого не підозрюючи, громадяни перераховували від 30 до 100 тисяч гривень на вказаний менеджерами банківський рахунок. Коли ж в обумовлені терміни вони не отримували обіцяних автомобілів і зверталися в офіси, працівники придумували різні обставини і причини затримки. Коли кількість невдоволених і роззлючених “клієнтів” досягала критичної маси – зловмисники орендували нові приміщення і переїжджали до нового офісу.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки і припинили незаконну діяльність мережі офісів і головного представництва в Києві, під час яких вилучили понад 50 печаток різних суб’єктів господарювання, штампи, договори, документи бухгалтерського та податкового обліку, рекламні оголошення, каталоги та інші речові докази злочинної діяльності.

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post