Події
Аваков в Ізмаїлі підкинув прикордонникам кота

В Ізмаїлі вручили ордери на квартири співробітникам системи МВС. Як водиться, першим запускали в будинок кота — це довірили міністру внутрішніх справ Арсену Авакову. Втім, першим, як посміялися в соцмережах, увійшов все-таки фотограф.

«Близько 170 ордерів на квартиру ми вручили за останні 4-5 днів для гвардійців, поліцейських, прикордонників, працівників експертних і сервісних центрів .. У Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Херсоні, Одесі, Ізмаїлі .. З початку року — близько 600», — повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці Арсен Аваков.

Однак міністр вважає, що цього вкрай мало: в системі МВС працює близько 320 тисяч осіб Нацполіція, Нацгвардія, Держприкордонслужба, Служба надзвичайних ситуацій, сервісні центри, експертні центри, міграційна служба …

Реклама

Також читають: У в’їзді до країн ЄС без віз відмовили лише 4 особам – МЗС

«Житло для військовослужбовців гвардійців, прикордонників, поліцейських, рятувальників — системно і адекватно по особовому складу — стратегічна лінії мотивації служби в МВС. Це частина соціального пакета, який ми вибудовуємо, щоб у України були дієздатних, мотивованих і чесних правоохоронців», — підкреслив Аваков .

Наступного року МВС сподівається на збільшення асигнувань соціального пакету для МВС і Збройних Сил України.

Джерело.

Реклама

Реклама