Політика
Аваков та Деканоідзе відреагували на бунт проти поліції в Черкасах

Запалені шини та штурм будівлі обласної поліції в Черкасах змусили міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голову Національної поліції України Хатію Деканоідзе серйозніше підійти до справи вибору очільника обласної поліції.

Як повідомляється на сайті МВС, вирішено призупинити дію наказу про призначення на посаду начальника ГУНП у Черкаській області полковника поліції Валерія Лютого для проведення консультацій.

Окрім того, поліцейські високопосадовці вирішили запросити громадськість Черкащини «для обміну думками з цього приводу, представлення позицій та висловлення аргументів». Лише після того «буде прийняте остаточне рішення про призначення керівництва ГУНП Черкаської області». Однак в МВС попередили, що «не будуть піддаватися тискові і керуватися емоціями при прийнятті кадрових рішень».

Реклама

Також читають: Екс-депутату Київради спалили авто (фото)

Нагадаємо, у Черкасах місцеві активісти протестують проти призначення начальником Черкаського обласного управління Нацполіції Валерія Лютого. Активісти обурені таким призначенням, бо свого часу Лютий був радником мера Харкова Геннадія Кернеса та головним даівцем Харкова та Харківської області.

Джерело.

Реклама

Реклама

Tag