Події
Аваков розповів про результати експертизи ДНК у справі Димінського

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що згідно з результатами ДНК, в момент ДТП за кермом був не водій львівського підприємця Петра Димінського

Про це він розповів в коментарях журналістам.

«Я не керую слідством. Але на сьогоднішній день мені відомо, що експертиза ДНК підтвердила, що в машині є сліди ДНК однієї людини, і це не та людина, яка заявила, що була за кермом. Всі інші слідчі дії будуть проведені відповідно до закону «, — сказав Аваков.

Реклама

18 серпня, на трасі Львів-Краковець «Мерседес» власника ФК «Карпати» та телеканалу ZIK Димінського врізався в «Опель» Наталії Тріли, яка здійснювала поворот за правилами дорожнього руху. Жінка зaгинулa на місці.

Винуватцем ДТП визнав себе наразі заарештований Андрій Борщ, охоронець Димінського, який зазвичай їздить в кортежі в машині охорони бізнесмена. Того дня авто ескорту також супроводжувало машину Димінського.

Родичі загиблої стверджують, що за кермом «Мерседеса» знаходився саме Димінський, а вину взяв на себе Борщ.

Пізнішеі призначили біологічну експертизу матеріалів людини, яка в момент аварії була за кермом авта.

Брат загиблої в ДТП жінки говорить, що охоронця, який має інвалідність, просто підставляють і хочуть зробити винним.

23 серпня Димінський не прийшов на допит щодо справи про ДТП, в якій загинула жінка. За інформацією деяких ЗМІ, невдовзі після цієї аварії підприємець вилетів до Швейцарії.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Димінський не уникне відповідальності за ДТП зі смертельним наслідком, якщо його провину буде встановлено у суді.

Джерело.

Реклама

Реклама