Події
Аваков нагородив гвинтівкою свого охоронця, якого підозрюють у розстрілі активістів Майдану

Арсен Аваков подарував нагородну зброю Юрію Соболті, якого називають особистим охоронцем Авакова, а також «снайпером» Пашинського.

Нині в Юрія Соболти є «Форт 17» і «Форт 224» (Штурмова гвинтівка, призначена для враження супротивника на відстані до 500 метрів). Останнім Аваков нагородив Соболту за «особливі заслуги в захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина, зразкове виконання службового і громадянського обов’язку, виявлені при цьому честь і доблесть», повідомляє Bihus.info.

В наказі вказано, що Юрій Соболта працює на посаді старшого офіцера служби адміністративно-аналітичної роботи апарату командувача Національної гвардії України.

Реклама

Втім, Юрій Соболта неодноразово супроводжував Арсена Авакова на публічних заходах. Зрештою в ЗМІ його називають особистим охоронцем міністра МВС.

Проте варто нагадати, що 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській активісти самооборони зупинили і обшукали автомобіль Honda і знайшли в багажнику гвинтівку з оптичним прицілом. Саме з такої зброї «снайпери Майдану» вели вогонь по беззбройних маніфестантах.

Водієм виявився ні хто інший як Юрій Соболта. Активістам з ним поспілкуватись не вдалося, бо його з рук мітингувальників забрав Сергій Пашинський. Він же уклав знайдену гвинтівку назад в багажник авто.

Також читають: На Чернігівщині пішов з життя учасник АТО

0_8f2ce_7bbe0742_orig

fort-17

Джерело.

Реклама

Реклама