Події
Астронавт NASA зізнався, чому полетів у космос із прапором України: опубліковано відео

Американський астронавт NASA Ренді Бреснік відправився на Міжнародну космічну станцію, взявши з собою прапори США та України.

Під час телемосту з Києвом американський астронавт розповів, звідки у нього взявся український прапор і чому він взяв його з собою. Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі «Голос Америки. Українською».

Телеміст Бресніка з Києвом відбувся на початку листопада. Модератором зустрічі була посол США в Україні Міла Йованович.

Реклама

Гості студії задавали питання астронавта, запитавши його також про те, звідки в американця український прапор і чому він привіз його з собою на міжнародну космічну станцію.

«Цей прапор у мене з минулого року, я отримав його в Дніпрі, коли там був зі своєю родиною. Там народився мій син. І тому ми повернулися туди всією сім’єю, провели кілька днів у Новомосковську, а потім ще кілька днів у Києві. Ось звідти у мене прапор. Я взяв його з собою. І я планую його привезти з собою назад», — розповів Бреснік.

Також астронавт розповів, чого йому не вистачає найбільше під час перебування у відкритому космосі.

«Я сумую за запахами, за зміною температур і погодних умов, за різною їжею, яку любиш. Але найбільше, звичайно, сумую за спілкуванням із людьми, особливо за тими, кого люблю», — розповів Бреснік.

Реклама

Реклама