Політика
Асад закликав біженців повернутися в Сирію
За його словами, Дамаск здатний відновити країну.

Сирійські влада закликала громадян, які залишили країну, повернутися на батьківщину. Про це заявив сирійський президент Башар Асад в інтерв’ю білоруському телеканалу ОНТ.

«Для повернення прийнятний будь-який день, і немає ніяких перешкод, влада докладає і буде докладати максимум зусиль, щоб сприяти поверненню біженців, як всередині Сирії, так і за її межами», — сказав Асад.

За його словами, Дамаск здатний відновити країну. «Повернення переселенців посприяє поверненню капіталів, справи підуть угору», — запевнив він.

Реклама

Також читають: Білий дім розлючений через брехню РФ та публікацію фото Трампа і Лаврова – ЗМІ

Башар Асад також заявив, що ні на жодній із зустрічей в Женеві не було зроблено нічого конкретного. «Женева — це процес, метою якого було домогтися від нас поступок, але я не піду ні на одну поступку», — попередив Асад. Він вважає, що результати почали приносити зустріч в Астані та створення зон деескалації.

«Мета цих зон — захистити цивільне населення і дати можливість бойовикам укласти перемир’я з урядом. Це шанс для людини з рушницею одуматися і визначити свій юридичний статус. Іншими словами, за складанням зброї слідує амністія», — сказав Асад.

Джерело.

Реклама

Реклама