Цікаво
7 хитрощів ідеального польоту, про які не знає більшість пасажирів

Літаки – один з найсучасніших видів транспорту, тому не дивно, що про численні особливості авіаподорожей знають далеко не всі пасажири.

На місцях біля ілюмінатора холодніше

Температура за бортом літака може досягати -60-65°С, що призводить до охолодження фюзеляжу. Найсильніше це відчувається на місцях біля ілюмінатора, особливо влітку, коли всі ходять в шортах і майках. Тому якщо вам хочеться милуватися з вікна красивими пейзажами, краще одягнутися тепліше.

Реклама

Від чаю і кави в літаку краще відмовитис

Питна вода, яка на борту використовується для приготування напоїв, може містити хвороботворні бактерії на кшталт кишкової палички або золотистого стафілокока. До таких висновків в різний час приходили фахівці після лабораторних досліджень зразків, узятих у літаках різних авіакомпаній. Тому чаю і кави краще віддати перевагу бутильовану воду або томатний сік.

Відкидні столики і кишеньки крісел – одні з найбрудніших предметів в літаку

Весь бруд під час польоту накопичується в кишені крісла. А їх чистять далеко не так ретельно, як вам цього хотілося б. Правда про відкидні столики ще суворіша: стюардеси зізнаються, що їх нерідко використовують для того, щоб поміняти дитині підгузник. Тому візьміть із собою в літак вологі серветки, не кладіть їжу на столик, а особисті речі залиште в сумці.

Найсприятливіший час для польоту – ранок

Якщо у вас є можливість вибрати час вильоту, перевагу краще віддати ранковим рейсам. Перш за все, вранці нижча ймовірність затримки рейсу. Крім того, ранні вильоти кращі для аерофобів, оскільки, як стверджують фахівці, в ранкові години менша турбулентність.

Сервіс на останніх рядах літака кращий

Сидячи на передніх рядах, ви можете вийти з літака одним з перших і отримати на обід заповітну курку замість риби. Зате вибираючи місця ззаду, ви можете розраховувати на більш уважне ставлення персоналу. Самі стюардеси пояснюють це так: на задні ряди простіше принести додаткову порцію їжі, пляшку води, навушники і багато іншого і залишитися непоміченими іншими пасажирами, а значить, уникнути інших подібних прохань.

Також читають: Новий законопроект про свята: 8 березня та 9 травня тепер не вихідні – інфографіка

Не надувайте подушку-підголівник повністю

Беручи з собою в літак подушку під голову, не забувайте про закони фізики. Якщо ви надує її повністю, через перепади атмосферного тиску в польоті вона може лопнути. Тому подушка повинна бути злегка здутою.

Зробіть вибір на користь спеціального меню

Багато авіакомпаній пропонують відразу кілька варіантів бортового харчування на вибір. Серед них є вегетаріанське меню, халяльне і кошерне меню, меню з морепродуктів і багато іншого. Навіть якщо у вас немає особливих переваг в їжі, спробуйте вибрати спеціальне меню: знавці стверджують, що воно смачніше і різноманітніше, ніж звичайне.

Джерело.

Реклама

Реклама