Без рубрики
6 жіночих рис, які притягують чоловіків

Вчені назвали риси жінок, які зазвичай збуджують і приваблюють чоловіків. Жінка, яка володіє ними, завжди купається в увазі протилежної статі, навіть якщо в неї не ідеальна зовнішність.

На підсвідомому рівні чоловіки намагаються обрати здорових жінок, здатних народжувати. Перелік з шести таких привабливих рис наводить Business Insider.

Співвідношення вузької талії і ширших стегон

Реклама

Ідеальне співвідношення – 7:10. Дивлячись на фігуру а-ля «пісочний годинник», хлопці підсвідомо сприймають жінку, як здорову і плідну. Не дивно, що Кім Кардашьян має таку популярність.

Високий голос

Високий, дзвінкий голос асоціюється з юністю і жіночністю – чуючи його, хлопці уявляють собі красиву і привабливу дівчину, навіть якщо насправді вона набагато старша.

Здорове волосся

Блискуче, густе і довге волосся завжди були синонімом привабливості. Для чоловіка це сигнал про хороше здоров’я і родючість.

Посмішка

Щасливі люди – привабливі люди. Ну а яка щаслива людина без щирої посмішки? Крім того, чоловіки звертають увагу на здоров’я і білизну зубів.

Мінімум макіяжу

Чоловіки віддають перевагу менш нафарбованим жінкам з гарною шкірою – щільний грим вводить їх в оману і збиває з пантелику.

Червоний одяг

Згідно з дослідженнями, червоний колір на підсвідомому рівні приваблює чоловіків так само, як і тварин. Погодьтеся, червоний завжди виглядає ефектно.

Джерело.

Реклама

Реклама