Кримінал
Як в кіно: в Запоріжжі поліція розстріляла авто п’яних дебоширів (відео)

У Запоріжжі поліцейські змушені були відкрити стрілянину по колесах автомобіля, щоб затримати п’яних правопорушників. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції в Facebook.

«11 січня, на площі Маяковського, двоє чоловіків своєрідно відреагували на появу патруля — висловилися нецензурною лайкою і показали інспекторам непристойні жести. Після того чоловіки сіли в автомобіль Toyota Highlander і на великій швидкості поїхали з площі», — сказано в повідомленні.

За інформацією правоохоронців, в ході розпочатої погоні втікачі не реагували на вимоги патрульних про зупинку, кілька разів наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього руху, а також зіткнулися з бордюрним каменем.

Реклама

«Автомобіль увійшов в поворот на вулиці Ватутіна, виїхав на узбіччя і мало не збив нашого колегу», — розповів один з патрульних поліцейських.

Щоб зупинити автомобіль шляхом його пошкодження, патрульні вирішили застосувати табельну зброю. Лише після того, як поліцейські потрапили в три колеса Toyota Highlander, автомобіль зупинився.

Також читають: У Києві п’яна намагалася вистрибнути з 11 поверху, але зачепилася за кондиціонер (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама