Кримінал
16 пострілів за 90 секунд: вбивця розстріляв 3 людей у США
Афроамериканець Корі Алі Мухаммад застрелив трьох людей у каліфорнійському місті Фресно. Про це повідомив очільник поліції Фресно Джеррі Дайєр, передає The Los Angeles Times.

Він розповів, що Мухаммад вранці вівторка ходив вулицями міста, коли й вирішив здійснити напад. Люди почули постріли о 10:45 ранку на Норс Ван Несс авеню. Використовуючи револьвер, зловмисник випустив по трьом білим чоловікам 16 куль всьго за 90 секунд.

За словами Дайєра, після цього Мухаммад почав кричати «Аллах акбар», а також висловлював ненависть щодо людей європеоїдної раси та влади. Втім, коли на місце прибули копи, він здався поліції.

Також читають: Українська письменниця з донькою і чоловіком потрапила в ДТП

Реклама

У поліції вважають, що вбивство сталося не через терористичні мотиви, а саме тому, що Мухаммад мав велику ненависть до білих людей. Саме тому зараз йому інкримінують «злочин на грунті ненависті». Зокрема, стало відомо, що чоловік заявляв членам своєї родини, що між «білими та афроамериканцями йде війна».

Зловмисника також підозрюють у вбивстві охоронця, який також був представником європеоїдної раси, що сталося минулого тижня.

Джерело.

Реклама

Реклама