Світ
11 шокуючих законів Північної Кореї, після яких ви будете щасливі жити в Україні

У Північній Кореї, яка вважається найбільш закритою країною, діють воістину жахливі закони. Держава забирає у своїх громадян основні права і нав’язує їм дивні тоталітарні правила.
Ми маємо бути вдячними за те, що народилися не в Північній Кореї, за те, що можемо без проблем користуватися телевізором та інтернетом, зробити собі будь-яку зачіску чи переїхати жити в будь-яку точку країни.

1. На телебаченні Північної Кореї є тільки три канали

Ми можемо дивитися сотні каналів, розслабляючись на затишних диванах. Однак, у бідних північних корейців тільки три канали, які вони змушені дивитися, тому що у них немає вибору. Все, що показує телебачення, контролюється урядом.

Реклама

2. Правило «покарання трьох поколінь»

Якщо ви вчинили злочин в Північній Кореї, покарають не тільки вас, але і всю вашу родину. Основний тягар покарання несуть три покоління, тобто бабуся і дідусь, батьки і діти. Цей страшний закон був створений для того, щоб люди не тікали із в’язниць.

Також читають: Жахливе ДТП на Прикарпатті: водій 14 кілометрів під днищем машини тягнув тіло збитого ним пішохода (відео)

3. Всі чоловіки і жінки можуть робити тільки одну з 28 затверджених урядом стрижок!

Так, ви все правильно зрозуміли! Уряд Північної Кореї затвердив 28 офіційних зачісок для чоловіків і жінок країни. Всі інші зачіски заборонені. Закон був внесений північнокорейським лідером Кім Чен Ином в 2013 році. Він не включив в цей перелік свою зачіску, тому що захотів зберегти її унікальність.

4. У країні діють власні правила баскетболу

У Північній Кореї слем-данк приносить 3 очки, а не 2, двоочкові кидки на останніх трьох хвилинах гри коштують 8 очок. Крім того, якщо ви пропустили три кидки, віднімається очко.

5. Щоб жити в столиці, потрібно отримати дозвіл від уряду

Кім Чен Ин хоче, щоб в Пхеньяні жили тільки найуспішніші, багаті і впливові люди. У вас має бути прямий дозвіл на те, щоб жити в столиці.

6. Батьки школярів повинні купити їм парти, стільці та будматеріали

Школяр повинен сам заплатити за свої парти і стільці! Плата за школу це не покриває, і батьки повинні самі купувати ще й меблі.

7. У Північній Кореї незаконно мати Біблію

У Північній Кореї Біблія вважається символом західної культури, і тому вона заборонена. Християн, які поширюють Біблію, можуть стратити.

8. Apple Inc., Sony і Microsoft не мають права поширювати свою продукцію в КНДР

Ніяких iPhone’ів, телевізорів і ноутбуків від вищезгаданих брендів для північних корейців. Жителям цієї країни дуже мало відомо про електроніку і технології, оскільки політика ізоляції, яку проводить уряд, усе приховує.

Також читають: В Україні паперові трудові книжки замінять електронними: плюси і мінуси впровадження

9. Корейці заправляють автомобілі деревиною

Північна Корея показує нам те, як може виглядати майбутнє без нафти при найгіршому можливому сценарій. Країна, єдиним торговим партнером якої є Китай, функціонує практично без бензину і нафтопродуктів. Це змусило корейців імпровізувати.

Вони модернізували транспортні засоби, щоб працювати на тому, що вони називають «деревним газом». Це окис вуглецю і водневий газ, який виробляється з деревини або вугілля. Звичайно, використання деревини як паливо для автомобілів – екологічна катастрофа. Це псує повітря в містах і неймовірно забруднює атмосферу.

10. У Північній Кореї є концентраційні табори

Ми думали, що концентраційні табори – це жахлива сторінка минулого століття, але вони й зараз живуть і «процвітають» в Північній Кореї. Вважається, що близько 200 000 жителів Північної Кореї проживають в концтаборах. Вони були заарештовані за політичні злочини. Якщо людина робить політичний злочин, інтернується вся її сім’я. Якщо в’язень тікає – вбивають всю його сім’ю.

11. У Північній Кореї зараз 105 рік

У Північній Кореї не такий календар, як всюди. Замість 2017 року цій країні тільки 105 рік. Чому? Їхній календар починається з дати народження революційного лідера Кім Ір Сена: 15 квітня 1912 року.

Джерело.

Реклама

Реклама