Цікаво
10 речей, які всі чоловіки таємно хочуть у своїй дружині

Жінкам обов’язково до прочитання!

1. Добре серце.

Добра, любляча, турботлива. Коли вона йому всміхається, він не може не посміхнутися у відповідь. Жінка, яка випромінює тепло свого серця, і робить різні приємні дрібниці для нього просто тому, що любить. На такій він з радістю захоче одружитися, передає Ukr.Media.

Реклама

2. Розуміння і співчуття.

Чоловік хоче, щоб його дружина співчувала йому, підтримувала його і мотивувала на більше. Для нього це запорука успішних відносин. Адже життя повне труднощів, з якими вам доведеться зіткнутися, і він хоче дружину, яка зможе з усім цим впоратися разом з ним, як одна команда.

3. Амбіції.

Крім того, що він має підтримувати і заохочувати цілі і мрії чоловіка, у неї повинні бути і свої цілі і мрії. У амбітної жінки є своє уявлення про своє майбутнє, і вона рішуче налаштована його реалізувати. Це жінка, з якою можна підкорити світ.

4. Послідовність.

Протилежність мінливості. Якщо вона непередбачувана, важко передбачити, як вона поведе себе в певній ситуації.

Інший момент — це послідовність у відносинах. Не варто бути однією в період залицяння, і різко міняти свою поведінку відразу після весілля.

5. Старання.

Чому проходить іскра і романтика? Тому що люди перестають намагатися у відносинах! А потрібно всього лише трохи зусиль, щоб це зберегти: якісь маленькі сюрпризи, особисті традиції, інтимні розмови.

Жінка, яка продовжує робити те, що спочатку подобалося в ній чоловікові, показує, що хоче бути поруч.

Також читають: “Ось це мій Бог!”- крик душі молодого священика

6. Однакові цінності.

На жаль чи на щастя, але як би нас не залучав людей, для довгих відносин важливі єдині цінності. А це те, як ми були виховані, у що ми віримо, у чому переконані, як відносимося до себе і до інших.

7. Фізична привабливість.

Без цього відносини просто не почнуться. Але привабливість важлива і для збереження стосунків. І в цьому у кожного чоловіка свої уподобання.

8. Дружелюбність і відкритість.

Кожному чоловікові важливо, щоб його жінка порозумілася з його друзями і рідними.

9. Почуття гумору.

По-перше, жінка просто повинна розуміти жарти свого чоловіка, щоб між ними склалися відносини, і ніхто нікого не дратував. А по-друге, почуття гумору допоможе долати важкі моменти сімейного життя.

10. Любов і прихильність.

Чоловікові важливо відчувати, як жінка забирається йому під крило, відчуває себе в безпеці поряд з ним і довіряє йому. Жінка, яка всім своїм виглядом показує, що хоче бути поруч незважаючи ні на що.

Джерело.

Реклама

Реклама