Світ
10 місць у світі, де вам заплатять, якщо ви переїдете туди жити

У світі є місця, де влада настільки зацікавлена в нових жителях, що готова за це платити. Причина таких виплат проста – в цих містах стрімко зменшується кількість населення. Тому, щоб «заманити» туди людей, місцева влада пропонує хороший грошовий бонус. Серед інших країн в наш список потрапили Америка, Канада, Іспанія та Нідерланди.

Місто Детройт, штат Мічиган, США

«Париж Заходу», «Автомобільна столиця США». Практично спустошене місто втратило ці славні титули в другій половині XX століття. І в даний час щосили намагається відновити колишню славу. Місцева влада представила нову програму Challenge Detroit, яка пропонує $2500. фахівцям в різних сферах індустрії, які будуть жити і працювати в місті.

Реклама

Аляска, США

Якщо ви любите зиму, снігові пейзажі і неквапливий темп життя і вас не лякають низькі температури, тоді життя на Алясці може виявитися для вас ідеальним. Спеціальний урядовий фонд платить фахівцям, які погодяться працювати в регіонах, де чисельність населення неухильно падає. Єдина умова – потрібно жити на Алясці мінімум один рік.

Також читають: Який безвіз насправді: українці діляться враженнями від перетину кордону з ЄС

Провінція Саскачеван, Канада

Канадська провінція пропонує фахівцям, які недавно закінчили вузи і ще не вирішили, що їм далі робити в житті, приголомшливу можливість. Молодим ентузіастам заплатять 20 тис. канадських доларів за роботу і проживання в провінції протягом 7 років.

Ніагарський водоспад, США

Ще одна фантастична можливість, яка здається занадто неймовірною, щоб бути правдою, – жити в одному з найкрасивіших місць на планеті і отримувати за це ще й гроші. Влада пропонує $7 тис. випускникам університетів в якості стимулюючого фактора для роботи на місцевих підприємствах протягом двох років.

Понга, Астурія, Іспанія

Це чудове маленьке село на заповідних територіях північного сходу Іспанії є одним з найстаріших в країні. Для залучення молодих жителів і посилення економіки місцева влада пропонує €3 тис. кожній молодій парі, яка переїде туди жити. Плюс до цього за кожну народжену дитину в селі також виплачують €3 тис. Це відмінна можливість жити в неймовірно гарному місці з чистою екологією.

Утрехт, Нідерланди

Нідерланди відомі всьому світу своїм глибоким вивченням гуманітарних і соціальних наук. І ось один з них соціальних експериментів: що станеться, якщо всі, хто живе в одному місті, будуть отримувати $ 1 тис.?

Кертіс, Небраска, США

Кожен з нас напевно скаржився, що місцева влада не робить для міста нічого істотного. Американське містечко Кертіс запропонувало рішення – будь-хто може отримати ділянку безкоштовно, якщо запропонує дійсно вартісну ідею щодо поліпшення міської інфраструктури або культури.

Нью-Хейвен, Коннектикут

Нью-Хейвен – це державна програма, створена для збільшення інтересу до міста. Якщо ви вперше купуєте тут будинок, вам дадуть позику в $10 тис. без відсотків. Якщо ви мешкаєте в будинку більше п’яти років, то кредит повністю списується. Ви також можете отримати $30 тис. для облаштування вашого будинку новими енергозберігаючими функціями. Якщо ви проживете в ньому 10 років, гроші можете не повертати.

Також читають: У безвізі відмовили першому українцю: відомі деталі

Балтимор, Меріленд

Це місто займає сьоме місце серед найнебезпечніших міст Америки, але воно дуже хоче змінитися, а тому дає приїжджим $5 тис. на придбання будинку в будь-якому місці міста. Якщо ця сума вас не вражає, ви можете її подвоїти, купивши покинутий будинок – так, порожній і нежитловий будинок, який потребує ремонту, але фактично безкоштовно.

Більша частина штату Канзас

Канзас готовий заплатити вам, якщо ви переїдете. Місто Лінкольн (населення 3500 осіб), наприклад, дасть вам безкоштовну землю для будівництва будинку. Якщо Лінкольн занадто величезний для вас, ви можете отримати землю в місті Маркетт, де всього 600 жителів.

Джерело.

Реклама

Реклама